Informacja o wyniku naboru na stanowisko pracy – Inspektora w Urzędzie Miasta Kutno

Stanowisko
Inspektor w Wydziale Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta w Referacie Ośrodek Konsultacji Społecznych
Status
Aktualne

Informacja o wyniku naboru
na stanowisko pracy – Inspektora
w Urzędzie Miasta Kutno
plac Marszałka J.Piłsudskiego 18

przeprowadzonego w celu wyłonienia kandydata na wolne stanowisko pracy –  Podinspektora/Inspektora
w Wydziale Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta
w Referacie Ośrodek Konsultacji Społecznych w Urzędzie Miasta Kutno
ogłoszonego w Biuletynie Informacji Publicznej w dniu 03.11.2021 roku

W wyniku przeprowadzonego naboru została wybrana Pani Daria Byczek zamieszkała w Kutnie.
Do ogłoszonego konkursu na wolne stanowisko Podinspektora/Inspektora w Wydziale Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta w Referacie Ośrodek Konsultacji Społecznych w Urzędzie Miasta Kutno przystąpiło 18 kandydatów, z których 6 nie spełniło wymagań formalnych konkursu.
Po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej Komisja Konkursowa stwierdziła, że wybrany kandydat posiada odpowiednie predyspozycje, wiedzę i umiejętności gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku Inspektora w Wydziale Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta w Referacie Ośrodek Konsultacji Społecznych w Urzędzie Miasta Kutno i wystąpiła z wnioskiem do Prezydenta Miasta o zatrudnienie kandydata.

Kutno, dnia 29.11.2021 roku

Załącznik Rozmiar Pobierz
pdf Skan informacji o wynikach naboru
330.8 KB Pobierz