Przymrozki

Ostrzeżenie meteorologiczne

17.03.2024 22:00 - 20.03.2024 08:00

Uwaga na przymrozki!!!

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne nr 20.

I kadencja Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego 2013-2015

Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie została powołana w dniu 14 listopada 2013r. Zarządzeniem Nr 159/2013 Prezydenta Miasta Kutno w następującym składzie:

1. Przedstawiciele organizacji pozarządowych:

• Dorota Ćwirko - Godycka – Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Domów Dziecka i Rodzin Zastępczych „Wyspa Skarbów”;
    • Barbara Królikowska - Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym;
    • Krzysztof Motylewski – Polski Komitet Pomocy Społecznej;
    • Beata Szymczak – Stowarzyszenie „Jesteśmy dla Was”;
    • Maria Wierzbicka - Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej;
    • Urszula Wojciechowska – Stowarzyszenie Klubu Abstynentów „Trzeźwość”.
  2. Przedstawiciele Rady Miasta Kutno:
    • Jan Dębski – radny Rady Miasta Kutno;
    • Aleksandra Koszada - radna Rady Miasta Kutno;
    • Agnieszka Wyroślak - radna Rady Miasta Kutno.
  3. Przedstawiciele Prezydenta Miasta Kutno:
    • Michał Adamski – Naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju;
    • Michał Kacprzak – Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Ewidencji Działalności Gospodarczej;
    • Jarosław Kotliński – Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu.

Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie jest organem konsultacyjnym w sprawach dotyczących sfery zadań publicznych określonych w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Celem Rady jest wypracowywanie kierunków merytorycznych, będących podstawą do tworzenia praktycznej współpracy pomiędzy sektorem publicznym a organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego. Rada pełni funkcję doradczą i inicjatywną.

Regulamin zwrotu kosztów

Protokoły z posiedzeń Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego:

Sprawozdanie z pracy Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie w kadencji 2013-2015

Dyżury I kadencji Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie odbywały się raz w miesiącu, w każdy pierwszy poniedziałek, w godz. 15:00-17:00 w Dworku Modrzewiowym (ul. Narutowicza 20).