Biuletyn Informacji Publicznej

Bike Club Kutno

Bike Club Kutno

logo Bike Club Kutno

Stowarzyszenie "Bike Club Kutno"
ul. Ks. Piotra Skargi 4, 99-300 Kutno
tel.: (+48) 509 293 126
e-mail: xwieczoratwp [dot] pl
www: www.rowerkutno.prv.pl
dyrektor: Tomasz Wieczorkowski

Bike Club powstał w marcu 2006r. jako nieformalna organizacja miłośników turystyki rowerowej z Kutna i okolic. Naszym celem było wspólne spędzanie czasu, wycieczki po regionie, poznawanie ciekawych miejsc, wspólna zabawa i relaks. W 2006r. było dziesięcioro zadeklarowanych członków i kilkunastu sympatyków, którzy z nami jeździli. W 2007r rozpoczęty został proces rejestracji klubu jako stowarzyszenia zwykłego. Sześciu założycieli opracowało regulamin, który został przedłożony w Starostwie Powiatowym w Kutnie.

Do Bike Clubu przystąpić może każda pełnoletnia osoba, która zaakceptuje regulamin i wypełni deklarację. Oczywistym warunkiem jest posiadanie roweru, oraz chęć udziału we wspólnych rajdach, zlotach, piknikach itp. Na dzień dzisiejszy nie ma wpisowego ani składek, ale jeżeli takowe zostaną wprowadzone, to wpływy z tego tytułu przeznaczone zostaną w całości na rzecz wpłacających klubowiczów. Członkowie wyrażają zgodę na publikację w internecie swojego imienia i nazwiska oraz zdjęć ze wspólnych wycieczek. W miarę możliwości będę się starał powiadamiać klubowiczów o planowanych zlotach i imprezach, poprzez SMS-y, maile, a także na łamach tej strony. Będę wdzięczny za wcześniejsze potwierdzenie udziału bądź rezygnacji z planowanej imprezy.

Podczas wszystkich imprez organizowanych przez BCK, obowiązuje zasada, że każdy odpowiada za siebie i swoje czyny. Tempo jazdy jak zwykle dostosowujemy do najsłabszych uczestników (pomijając imprezy o charakterze sportowym), każdy ma prawo składania propozycji zmiany trasy, oraz jej skrócenia. Naszym identyfikatorem jest logo klubowe, rozpowszechniane wśród członków na różnego rodzaju gadżetach np.: naklejkach na rower, plakietkach, koszulkach, breloczkach, smyczach.

Źródło: www.rowerkutno.prv.pl