Burze

Ostrzeżenie meteorologiczne

21.06.2024 19:00 - 22.06.2024 08:00

UWAGA - MOŻLIWE BURZE !!! (stopień zagrożenia - 2)

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne nr 59 burze/2
Biuletyn Informacji Publicznej

Harmonogram odbioru odpadów w 2024 r.

Harmonogram odbioru odpadów w 2024 r.

HARMONOGRAM ODBIORU NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH) ODPADÓW KOMUNALNYCH I ODPADÓW SELEKTYWNIE ZBIERANYCH W MIEŚCIE KUTNO W ROKU 2024

PreZero Service Centrum Sp. z o.o. poniżej informuje o terminach odbioru odpadów od 01.01.2024r. do 31.12.2024r.

Rejon 1 – Olimpijska (ulice: Barlickiego, Bażantowa, Bema, Chodkiewicza, Długosza, Dąbrowskiego, Kilińskiego, Kraszewskiego, Kołłątaja, Kościuszki,  Królewska, Kusocińskiego, Lelewela, Lipowa, Mochnackiego, Morcinka, Olimpijska, Oporowska, Peowiacka, Pl. Piłsudskiego, Pl. Wolności, Podrzeczna, Prusa, Pułaskiego, Płocka, Skrajna, Sobieskiego, Sowińskiego, Staszica, Szpitalna, Szymanowskiego, Tuwima, Wieniawskiego, Witosa, Wysockiego, Zacisze, Zamenhoffa, Żółkiewskiego).

2024

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIEPRIEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

miesiąc

Rodzaj odpadów

Dzień miesiąca

Odpady Komunalne

9/23

6/20

5/19

3/16/30

14/28

11/25

9/23

6/20

3/17

1/15/29

13/26

10/24

Selektywna - zielone worki

4

29

 

25

 

20

 

14

 

10

 

5

Selektywna - żółte worki

5

2

1/29

26

24

21

19

16

13

11

8

6

Selektywna - niebieskie worki

4

29

 

25

 

20

 

14

 

10

 

5

Odpady BIO – brązowe worki

10

7

5

4/17/29

15/27

12/25

10/24

8/21

4/17

2/29

27

23

Odpady Wielkogabarytowe

 

 

26

 

 

12

 

 

 

 

27

 

Harmonogram w pliku pdf - Rejon 1

Rejon 2 – Łęczycka (ulice: Barcewicza, Brzechwy, Chopina, Deotymy, Hoffmanowej, Karłowicza, Kolberga, Konopnickiej, Makuszyńskiego, Mniszkówny, Modrzejewskiej, Moniuszki, Nałkowskiej, Noskowskiego, Orzeszkowej, Paderewskiego, Pszenna, Reymonta, Rodziewiczówny, Spółdzielcza, Wyspiańskiego, Zapolskiej, Zielna, Zielarska, Łęczycka, Żeromskiego, Żytnia).

2024

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIEPRIEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

miesiąc

Rodzaj odpadów

Dzień miesiąca

Odpady Komunalne

3/16/30

13/27

12/26

9/23

7/21

4/18

2/16/30

14/27

10/24

8/22

5/19

3/17/31

Selektywna - zielone worki

18

 

14

 

9

 

4

29

 

24

 

19

Selektywna - żółte worki

19

16

15

12

10

7

5

2/30

27

25

22

20

Selektywna - niebieskie worki

18

 

14

 

9

 

4

29

 

24

 

19

Odpady BIO – brązowe worki

16

14

13

10/23

7/22

5/18

3/17/31

13/28

12/25

23

20

17

Odpady Wielkogabarytowe

 

 

28

 

 

12

 

 

 

 

28

 

Harmonogram w pliku pdf - Rejon 2

Rejon 3 – Grunwald (ulice: 1 Maja, 3 Maja, Batorego, Chrobrego, Dojazd, Filipowicza, Fijałkowskich, Grunwaldzka, Gruszczyńskiego, Jagiellońska, Jagiełły, Jana Pawła II, Kazimierza Wielkiego, Klepy, Kochanowskiego, Reja, Kopernika, Krasińskiego, Krzywoustego, Łokietka, Miłosza, Orla, Rychtelskiego, Sienkiewicza, Słowackiego, Świtkowskiego, Szymborskiej, Troczewskiego, Warszawskie Przedmieście, Wilcza, Wituszyńskiego, Wronia, Wrzosowa, Wyszyńskiego,  Wasowskiego, Zduńska, Zielona, Żniwna, Żwirki i Wigury, Pendereckiego, Osieckiej, Lema, Gombrowicza, Młynarskiego, Herberta, Baczyńskiego, German, Grechuty, Niemena, Mrożka, Przybory, Różewicza).

2024

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIEPRIEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

miesiąc

Rodzaj odpadów

Dzień miesiąca

Odpady Komunalne

5/18

1/15/29

14/28

11/25

9/23

6/19

4/18

1/14/29

13/26

10/24

7/21

5/19

Selektywna - zielone worki

18

 

14

 

9

 

4

29

 

24

 

19

Selektywna - żółte worki

19

16

15

12

10

7

5

2/30

27

25

22

20

Selektywna - niebieskie worki

18

 

14

 

9

 

4

29

 

24

 

19

Odpady BIO – brązowe worki

16

15

13

11/25

8/22

5/19

3/17/31

13/28

12/25

23

20

17

Odpady Wielkogabarytowe

 

 

28

 

 

13

 

 

 

 

27

 

Harmonogram w pliku pdf - Rejon 3

Rejon 4 – Łąkoszyn I, (ulice: Asnyka, Bitwy pod Kutnem, Bohaterów Walk nad Bzurą, Bukowa, Broniewskiego, Chełmońskiego, Górna, Józefów, Korczaka, Korczyńskiego, Kręta, Lotnicza, Limanowskiego, Makowa, Metalowa, Nowowiejska, Promienna, Poprzeczna, Sklęczkowska, Stalowa, Słoneczna, Solskiego, Staffa, Struga,  Tęczowa, Wodna, Wąska, Łubinowa, Łąkoszyńska od nr 25 do skrzyżowania z Biedronką wszystkie numery oraz od nr 100 do nr 238 numery parzyste oraz od 129 do 151 numery nieparzyste, Łódzka, Olgi Boznańskiej).

2024

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIEPRIEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

miesiąc

Rodzaj odpadów

Dzień miesiąca

Odpady Komunalne

12/26

9/23

8/22

5/19

2/17/31

14/28

12/26

9/23

6/20

4/18/31

15/29

13/27

Selektywna - zielone worki

11

 

7

30

 

27

 

22

 

17

 

12

Selektywna - żółte worki

12

9

8

5

2/31

28

26

23

20

18

15

13

Selektywna - niebieskie worki

11

 

7

30

 

27

 

22

 

17

 

12

Odpady BIO – brązowe worki

9

6

5

2/16/29

14/27

11/25

9/23

6/20

3/17

1/30

26

23

Odpady Wielkogabarytowe

 

 

28

 

 

13

 

 

 

 

28

 

Harmonogram w pliku pdf - Rejon 4

Rejon 5 – Dybów (ulice: Bluszczowa, Bociania, Botaniczna, Chabrowa, Gołębia, Jaskółcza, Jesienna + numery 38, Krucza, Kukułcza, Letnia, Ptasia, Rolnicza, Sadowa, Sokola, Sowia, Słowicza, Toruńska, Wiosenna, Wiśniowa, Zimowa, Łanowa, Łąkowa, Żurawia, Jastrzębia).

2024

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIEPRIEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

miesiąc

Rodzaj odpadów

Dzień miesiąca

Odpady Komunalne

10/24

7/21

6/20

3/17/30

15/29

12/26

10/24

7/21

4/18

2/16/30

13/27

11/27

Selektywna - zielone worki

25

 

21

 

16

 

11

 

5

30

 

24

Selektywna - żółte worki

26

23

22

19

17

14

12

9

6

4/31

29

27

Selektywna - niebieskie worki

25

 

21

 

16

 

11

 

5

30

 

24

Odpady BIO – brązowe worki

24

20

20

4/18/29

15/29

13/26

10/24

7/22

4/18

3/29

28

24

Odpady Wielkogabarytowe

 

 

21

 

 

11

 

 

 

 

26

 

Harmonogram w pliku pdf - Rejon 5

Rejon 6 – Północna, (ulice: Akacjowa, Azaliowa, Bajkowa, Boczna, Brzozowa, Bzów, Czereśniowa, Cicha, Ewy, Goszczyńskiego, Grota Roweckiego, Graniczna,  Jachowicza, Jaśminowa, Kasztanowa, Kwiatowa, Maczka, Malinowa, Norwida, Ogrodowa, Orkana, Porazińskiej, Porzeczkowa, Prosta, Północna, Różana, Sempołowskiej, Skłodowskiej,  Sosabowskiego, Spokojna, Spójna, Tarnowskiego, Teligi, Uskok, Wiejska, Wspólna, Wybickiego, Zamoyskiego, Zdrojowa, Złotych Kłosów, Łączna).

2024

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIEPRIEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

miesiąc

Rodzaj odpadów

Dzień miesiąca

Odpady Komunalne

4/17/31

14/28

13/27

10/24

8/22

5/19

3/17/31

13/28

12/25

9/23

6/20

4/18

Selektywna - zielone worki

4

29

 

25

 

20

 

14

 

10

 

5

Selektywna - żółte worki

5

2

1/29

26

24

21

19

16

13

11

8

6

Selektywna - niebieskie worki

4

29

 

25

 

20

 

14

 

10

 

5

Odpady BIO – brązowe worki

10

7

6

4/17/29

15/28

12/26

10/24

7/22

3/17

2/29

27

23

Odpady Wielkogabarytowe

 

 

26

 

 

12

 

 

 

 

27

 

Harmonogram w pliku pdf - Rejon 6

Rejon 7 – Łąkoszyn II, (ulice: Chmielna, Fałata, Gadomskiego, Gałczyńskiego, Gliszczyńskiego, Górskiego, Klonowa, Kolumba, Komuny Paryskiej, Konarskiego, Krzywa, Kucieńskiego, Kutrzeby, Kosmonautów, Leśmiana, Łąkoszyńska od nr 4 do nr 98 numery parzyste i od nr 1 do nr 23 numery nieparzyste, Matejki, Niecała,  Niemcewicza, Obrońców Warszawy, Pałacowa (cała ulica), Piwna, Piątkowska, Polna, Powstania Styczniowego, Przechodnia, Rzętkowskiego, Sielska, Spacerowa, Ściegiennego, Siemiradzkiego, Sporna, Unii Lubelskiej, Wiosny Ludów, Zapłotek.

2024

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIEPRIEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

miesiąc

Rodzaj odpadów

Dzień miesiąca

Odpady Komunalne

5/19

2/16

1/15/29

12/26

10/24

7/21

5/19

2/16/30

13/27

11/25

8/22

6/20

Selektywna - zielone worki

11

 

7

30

 

27

 

22

 

17

 

12

Selektywna - żółte worki

12

9

8

5

2/31

28

26

23

20

18

15

13

Selektywna - niebieskie worki

11

 

7

30

 

27

 

22

 

17

 

12

Odpady BIO – brązowe worki

9

6

5

2/16/29

14/27

11/25

9/23

6/20

3/17

1/30

26

23

Odpady Wielkogabarytowe

 

 

28

 

 

13

 

 

 

 

28

 

Harmonogram w pliku pdf - Rejon 7

Rejon 8 – (ulice: 29 Listopada, Bortnowskiego, Cmentarna,  Czarnieckiego, Fieldorfa „Nila”, Górnośląska, Kordeckiego, Konduktorska,  Koniecpolskiego, Krośniewicka, Mickiewicza, Mireckiego, Narutowicza, Piastów, Pogodna, Pomorska, Przemysłowa, Rzeczna, Obrońców Pokoju, Osiedle Kolejowe PKP, Piotra Skargi, Raszewska, Rzemieślnicza,  Rejtana, Wazów, Wygoda, Zbożowa, Zgoda, Zachodnia).

2024

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIEPRIEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

miesiąc

Rodzaj odpadów

Dzień miesiąca

Odpady Komunalne

11/25

8/22

7/21

4/18/30

16/29

13/27

11/25

8/22

5/19

3/16/30

14/28

12/24

Selektywna - zielone worki

25

 

21

 

16

 

11

 

5

30

 

24

Selektywna - żółte worki

5 / 26

23

22

19

17

14

12

9

6

4/31

29

27

Selektywna - niebieskie worki

 25

 

21

 

16

 

11

 

5

30

 

24

Odpady BIO – brązowe worki

4/24

21

20

4/18/29

15/29

13/26

10/24

7/21

4/18

3/29

28

23

Odpady Wielkogabarytowe

 

 

21

 

 

11

 

 

 

 

26

 

Harmonogram w pliku pdf - Rejon 8

Odpady będą odbierane w godzinach 6:00-22:00.

Uwaga: 

  • Do żółtych worków można wkładać wyłącznie butelki plastikowe po napojach i chemii domowej, puszki po napojach i konserwach, oraz opakowania wielomateriałowe po sokach, napojach, mleku itp.
  • Do worków niebieskich można wkładać wyłącznie: odpady z papieru, tektury i odpady opakowaniowe z papieru i tektury.
  • Do zielonych worków można wkładać wyłącznie opakowania szklane np. butelki lub słoiki.
  • Do worków i koszy brązowych można wkładać drobno pocięte gałązki, skoszoną trawę oraz odpady biodegradowalne (odpady odbierane będą wyłącznie z koszy i worków).
  • Odpady wielkogabarytowe to: meble i inne odpady wielkogabarytowe (np. szafy, tapczany, łóżka, krzesła, stoły, dywany, chodniki, materace, kołdry, poduszki, zabawki dużych rozmiarów, wózki dziecięce, deski do prasowania, suszarki na pranie, zużyte meble ogrodowe).
  • Odpady należy wystawić w dniu wywozu przed bramę posesji, a jeżeli zabudowanie znajduje się w znacznej odległości od drogi, po której jedzie pojazd specjalistyczny, zbierający odpady to nie dalej niż 15m. od jej osi.

Uwagi lub pytania mogą być zgłaszane w siedzibie firmy lub pod numerem tel.:
PreZero Service Centrum Sp. z o. o. 
ul. Łąkoszyńska 127, 99-300 Kutno
Tel.: (+48) 24-254-29-87 – Logistyka
Tel.: (+48) 24-254-29-86 - Biuro Obsługi Klienta

Wpłaty za odbiór odpadów komunalnych należy dokonywać bez wezwania w terminie: do 15 dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni.