Upał

Ostrzeżenie meteorologiczne

Upał
28.06.2022 14:29 - 29.06.2022 23:59

Dziś i jutro nie będzie upału.

więcej informacji o Odwołanie ostrzeżenia Nr45 - Upał
Biuletyn Informacji Publicznej

Zadanie pn. "Nasza Eko-pracownia" w Szkole Podstawowej Nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie

Zadanie pn. "Nasza Eko-pracownia" w Szkole Podstawowej Nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie

Projekty UM Kutno

Uroczyste otwarcie Eko-pracowni w Szkole Podstawowej Nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie

29 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej Nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie odbyła się uroczystość otwarcia Eko-pracowni powstałej w ramach Konkursu z dziedziny Edukacji   Ekologicznej pn. ,,Nasza Eko-pracownia” zorganizowanego i sfinansowanego do kwoty 34.983,00zł. przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi - koszt całkowity zadania: 43.733,00 zł.

Autorkami projektu konkursowego były pani dyrektor Danuta Blus i pani Ewa Wachowska nauczyciel przyrody. Dzięki otrzymanym funduszom  oraz środkom własnym sala C-1 została wyremontowana, wzbogaciła się o multimedialne laboratorium przyrodnicze  oraz doposażono warsztat nauczyciela o nowoczesne pomoce dydaktyczne.  W napisaniu wniosku konkursowego wspierała szkołę Paulina Zagórowska oraz Cezary Figura z Urzędu Miasta Kutno. Na uroczystość otwarcia przybyli:

  • Zbigniew Wdowiak - Zastępca Prezydenta Miasta Kutno
  • Michał Lebiedowicz - radny Komisji Edukacji Rady Miasta Kutno
  • Iwona Maciejewska - Przewodnicząca Rady Rodziców

Uroczystość rozpoczęła część artystyczna pt.,,Ratujmy naszą  planetę”. Następnie głos zabrała pani dyrektor Danuta Blus i wiceprezydent  Zbigniew Wdowiak. Dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi w nowo otwartej pracowni. Przybyli na uroczystość goście obejrzeli zestaw doświadczeń przygotowanych przez uczniów z klas VI.

http://zainwestujwekologie.pl/