Przymrozki

Ostrzeżenie meteorologiczne

23.04.2024 21:00 - 24.04.2024 08:00

Uwaga - możliwe przymrozki !!!

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne nr 33

Zadanie pn. "Nasza Eko-pracownia" w Szkole Podstawowej Nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie

Projekty UM Kutno

Uroczyste otwarcie Eko-pracowni w Szkole Podstawowej Nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie

29 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej Nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie odbyła się uroczystość otwarcia Eko-pracowni powstałej w ramach Konkursu z dziedziny Edukacji   Ekologicznej pn. ,,Nasza Eko-pracownia” zorganizowanego i sfinansowanego do kwoty 34.983,00zł. przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi - koszt całkowity zadania: 43.733,00 zł.

Autorkami projektu konkursowego były pani dyrektor Danuta Blus i pani Ewa Wachowska nauczyciel przyrody. Dzięki otrzymanym funduszom  oraz środkom własnym sala C-1 została wyremontowana, wzbogaciła się o multimedialne laboratorium przyrodnicze  oraz doposażono warsztat nauczyciela o nowoczesne pomoce dydaktyczne.  W napisaniu wniosku konkursowego wspierała szkołę Paulina Zagórowska oraz Cezary Figura z Urzędu Miasta Kutno. Na uroczystość otwarcia przybyli:

• Zbigniew Wdowiak - Zastępca Prezydenta Miasta Kutno
  • Michał Lebiedowicz - radny Komisji Edukacji Rady Miasta Kutno
  • Iwona Maciejewska - Przewodnicząca Rady Rodziców

Uroczystość rozpoczęła część artystyczna pt.,,Ratujmy naszą  planetę”. Następnie głos zabrała pani dyrektor Danuta Blus i wiceprezydent  Zbigniew Wdowiak. Dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi w nowo otwartej pracowni. Przybyli na uroczystość goście obejrzeli zestaw doświadczeń przygotowanych przez uczniów z klas VI.