Radio Zet przygotuje śniadanie w Kutnie

Wielka Trasa Śniadaniowa

Nasze miasto znalazło się na Wielkiej Śniadaniowej Trasie Radia Zet. Już w środę (11.09) w centrum Kutna od świtu nie zabraknie atrakcji i dobrego jedzenia. Wszystko to przygotowane przez ogólnopolską stację radiową i partnerów wydarzenia.

- We wrześniu pomagamy Wam wrócić do powakacyjnej rzeczywistości. Ruszamy w Polskę, by poczęstować Was pysznym i ciepłym śniadaniem na dzień dobry bardzo - zaprasza Radio Zet na oficjalnej stronie wydarzenia.

Wrześniowa trasa Radia Zet rozpoczęła się 7.09 w Łowiczu. Odwiedziła już m.in Płock, Włocławek czy Konin. Zakończenie trasy zaplanowane jest na 15.09 w Toruniu. Organizatorzy oprócz wspomnianego śniadania, w każdym mieście przygotują również konkursy.

- Przyjdź i wygraj pakiet niespodzianek: zestaw śniadaniowych produktów od Sokołowa High Protein, kuferek z produktami nabiałowymi i gadżetami od OSM Łowicz, zestaw noży od marki Fiskars - czytamy na oficjalnej stronie Radia Zet.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta na Plac Piłsudskiego, początek od godziny 7:00.

OFICJALNA STRONA WYDARZENIA