Burze

Ostrzeżenie meteorologiczne

25.04.2024 12:00 - 25.04.2024 19:00

Uwaga - dziś możliwe burze !!!

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne nr 34

Powraca ŁAPA - 26. Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

Data wydarzenia
KDK
Kontakt z organizatorami
Miasto Kutno

Kutnowski Dom Kultury po dwuletniej przerwie powraca do jednego z najradośniejszych wydarzeń!

Na nowo w kalendarzu zagościła ŁAPA, która w tym roku odbędzie się w dniach 2 – 4 czerwca 2022 roku. Będzie to już 26. edycja kutnowskiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych.

Po raz kolejny zapraszają grupy teatralne z przedszkoli i szkół z terenu powiatu kutnowskiego do wzięcia udziału w wydarzeniu. Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody, gwarantują prawdziwą artystyczną przygodę i mnóstwo pięknych wspomnień.

Zgłoszenia przyjmowane są do 16.05!

Regulamin, kartę zgłoszeniową oraz podstawowe informacje możecie znaleźć na stronie www.kdk.net.pl/lapa-powraca/ oraz na profilach KDK i ŁAPY na portalu Facebook.

"Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z naszego zaproszenia, a scena Kutnowskiego Domu Kultury znów będzie mogła gościć najbardziej radosnych młodych aktorów, za których obecnością bardzo tęskniliśmy." - Dominika Staniszewska, koordynatorka Festiwalu ŁAPA