III nabór wniosków o dzierżawę miejsc na prowadzenie sezonowych ogródków gastronomicznych

Data zamieszczenia postępowania
Status
Aktualne

Prezydent Miasta Kutno informuje, iż po rozpatrzeniu wniosków złożonych w odpowiedzi na ogłoszenia z dnia 3 kwietnia 2024 r. oraz z dnia 12 kwietnia 2024 r., dotyczących dzierżawy z przeznaczeniem na funkcjonowanie sezonowych ogródków gastronomicznych, na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego pozostały cztery miejsca oznaczone numerami 1, 2, 3 i 4.
Wnioski o dzierżawę tylko jednego z wyznaczonych miejsc można składać - w terminie do dnia 6 maja 2024 roku, do godz. 15:15 wyłącznie w Urzędzie Miasta Kutno, pokój nr 201 (Punkt Obsługi Interesantów).

Mapa lokalizacji ogródków

Wnioski o dzierżawę są dostępne na stronie internetowej www.um.kutno.pl/przetargi i zamówienia publiczne/gospodarowanie nieruchomościami oraz www.umkutno.bip.e-zeto.eu w zakładce Komunikaty, Ogłoszenia i Obwieszczenia/gospodarka nieruchomościami oraz w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa Urzędu Miasta Kutno, pok. nr 210A oraz nr 204.
Ogródek winien spełniać wymogi określone w Zarządzeniu Nr 75/2024 Prezydenta Miasta Kutno z dnia 03 kwietnia 2024 r. w sprawie ustalenia wytycznych dotyczących funkcjonowania sezonowych ogródków gastronomicznych w obszarze historycznego centrum Miasta Kutno.
Czynsz dzierżawny za 1 m2 terenu wynosi 6 zł w skali miesiąca plus podatek VAT 23%.
O dzierżawę nie mogą się ubiegać osoby posiadające nieuregulowane zobowiązania finansowe wobec miasta.

W sytuacji, w której o dzierżawę danego miejsca będzie ubiegało się kilka osób spełniających powyższe kryterium - przydział miejsca do dzierżawy nastąpi w drodze losowania.
Szczegółowych informacji udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa Urzędu Miasta Kutno, pokój nr 210A tel. 24 – 2531249 lub pokój nr 204 tel. 24-2531205

Kutno dnia 24 kwietnia 2024 r.

Załącznik Rozmiar Pobierz
doc Wniosek w formacie doc
44 KB Pobierz
pdf Zarządzenie Nr 78/2023 Prezydenta Miasta Kutno z dnia 12.04.2023 r. w sprawie ustalenia wytycznych dotyczących funkcjonowania sezonowych ogródków gastronomicznych w obszarze historycznego centrum Miasta Kutno