Nagroda Prezydenta Miasta Kutna dla Krzysztofa Ryzlaka

Decyzją Prezydenta Miasta Kutna tegoroczna nagroda za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury zostaje przyznana Panu Krzysztofowi Ryzlakowi.

Przez wiele lat swojej działalności Pan Krzysztof Ryzlak dał poznać się jako reżyser, autor licznych scenariuszy, animator kultury oraz promotor młodych talentów. Pomysłodawca i koordynator wielu projektów kulturalnych, festiwali i koncertów promujących kulturę w tym m.in. Ogólnopolskiego Festiwalu Jeremiego Przybory „Stacja Kutno” czy Świat Muzyki Muzyka Świata. Od 1992 r. związany z Kutnowskim Domem Kultury, w latach 2012-2018 sprawował stanowisko zastępcy dyrektora KDK.

Obecnie Pan Krzysztof Ryzlak pełni funkcję kierownika Centrum Teatru, Muzyki i Tańca w Kutnie.

Załącznik Rozmiar Pobierz
pdf Wniosek o przyznanie nagrody Prezydenta Miasta Kutno za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej
5.8 MB Pobierz