Spotkanie informacyjne nt. "Jak wypełnić wniosek o małą dotację w Generatorze Witkac?"

Centrum Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Lokalnych w Kutnie

Miasto Kutno

zapraszają na spotkania informacyjne na temat

Jak wypełnić wniosek o małą dotację w Generatorze Witkac?”

Spotkania odbędą się w dwóch różnych terminach do wyboru

(zakres tematyczny spotkań będzie identyczny)

Prosimy o wybór tylko jednego terminu.

I termin- środa 16 marca 2022 w godz. 10.00 – 12.00;

II termin – czwartek 17 marca 2022 w godz. 16.00 -18.00

Spotkania są skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie Miasta Kutno oraz podmiotów wymienionych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, UKS, KGW, spółdzielnie socjalne itp.).

W trakcie spotkań omówione zostaną następujące kwestie:

· Instrukcja zakładania konta organizacji w Generatorze Witkac.

· Jak zgodnie z przepisami przygotować i wypełnić wniosek o małą dotację w elektronicznym Generatorze Witkac.

Prowadząca: Anna Olejniczak – Centrum OPUS.

Jeśli mają Państwo pytania lub sugestie dotyczące proponowanego tematu spotkań prosimy o przesłanie ich na adres: aolejniczakatopus [dot] org [dot] pl ()

Aby wziąć udział w spotkaniu w wybranym przez Państwa terminie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać na adres aolejniczakatopus [dot] org [dot] pl () do dnia 15.03.2022 do godz. 14.00;

Ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona. Z jednej organizacji/ podmiotu mogą wziąć udział max. 3 osoby. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zadanie jest współfinansowane przez Miasto Kutno.