Biuletyn Informacji Publicznej

Kutnowskie Dni Seniora już od najbliższej niedzieli!

plakat z okazji Dnie Seniora

Po Święcie Róży, podobnie jak w roku ubiegłym rozpoczynają się kolejne XI Kutnowskie Dni Seniora. Cykl wydarzeń poświęcony grupie najstarszych mieszkańców miasta rozpocznie koncert Małgorzaty Kustosik, która zaprezentuje się na deskach sceny w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w niedzielę 17 września.

Do 1 października Seniorzy będą mogli korzystać z koncertów, atrakcji tanecznych, sportowych, badań organizowanych w ramach strefy zdrowia, wyjazdów autokarowych, grzybobrania, spotkań przy grillu, spektakli teatralnych czy seansów filmowych a także różnego rodzaju warsztatów. To oczywiście nie wszystkie wydarzenia przygotowane w ramach tegorocznych Kutnowskich Dni Seniora. Szczegóły w ulotce tutaj.

Imprezy organizowane w ramach Kutnowskich Dni Seniora finansowane są z budżetu miasta, a dzięki temu dla Seniorów w dużej mierze są bezpłatne. Na część wstęp jest wolny, podczas niektórych trzeba będzie okazać wejściówki, które będą do pobrania w odpowiednich instytucjach. Część wydarzeń wymagać będzie drobnej odpłatności.

Kutnowskie Dni Seniora organizowane są przez Prezydenta Miasta Kutna, w którego imieniu działania koordynuje Wydział Spraw Społecznych UM Kutno we współpracy z Wydziałem Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta oraz Biurem Sportu i Turystyki, Kutnowskim Domem Kultury, Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Kutnie, Muzeum Regionalnym w Kutnie, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kutnie, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kutnie oraz Radą Seniorów i organizacjami pozarządowymi.

Plakat imprezy

 

Do pobrania
Załącznik Rozmiar Pobierz
pdf Ulotka wydarzenia
5 MB Pobierz