Biuletyn Informacji Publicznej

Robert Kudelski – Nie ma jak u mamy / koncert w Kutnowskim Domu Kultury

Data wydarzenia
-
Miejsce
Kutnowski Dom Kultury
Wstęp
Bilety 40 zł w kasie KDK lub ONLINE. ( https://bilety.kdk.net.pl/MSI/mvc/pl/details/2637?sort=Flow&date=2023-05&dateStart=0 )
Kontakt z organizatorami
sekretariat [at] kdk.net.pl
Organizator
Kutnowski Dom Kultury

25 maja 2023 (czwartek) godz. 18:00

Kutnowski Dom Kultury

Bilety 40 zł w kasie KDK lub ONLINE.
( https://bilety.kdk.net.pl/MSI/mvc/pl/details/2637?sort=Flow&date=2023-05&dateStart=0 )

Robert Kudelski – pochodzący z Kutna aktor teatralny i telewizyjny, piosenkarz i osobowość medialna. Największą rozpoznawalność przyniosła mu rola Michała Brzozowskiego w serialu Na Wspólnej.

Na deskach Kutnowskiego Domu Kultury wystąpi w koncercie z okazji Dnia Matki pod nazwą “Nie ma jak u mamy”. Usłyszymy największe przeboje muzyki francuskiej. W repertuarze utwory takich gwiazd jak Edith Piaf, Jacques Brel, Gilbert Becaud czy Charles Aznavour.

„Wyjątkowy koncert piosenki francuskiej i nie tylko francuskiej. Robert Kudelski i Urszula Borkowska (kompozytorka i aranżerka) stworzyli świat, do którego każdy widz chce należeć i nigdy z niego nie wracać. Największe przeboje Piaf, Brela, Aznavoura, Dalidy, czy ZAZ i innych wykonawców, którzy zakochali się w Paryżu. Kwartet muzyczny brawurowo oddaje klimat Paryża, łącząc piosenkę literacką, z tangiem argentyńskim, sambą i bossa novą. „Nie opuszczaj mnie”, „Tłum”, „Następny”, czy „Paroles, Paroles” w tym koncercie przeżywają swój kolejny renesans. Publiczność reaguje owacjami na stojąco. Szlachetność, styl i świetne wykonania charakteryzują ten koncert. To po prostu trzeba zobaczyć”.

– poleca Jean Louis Legrand (widz, recenzent, gość premierowego koncertu w Gdańsku 2022).
 
---

Osobiste zaproszenie w formie wideo od Roberta Kudelskiego: https://www.facebook.com/KutnowskiDomKultury/videos/1280582289529851/

grafika