Burze

Ostrzeżenie meteorologiczne

25.04.2024 12:00 - 25.04.2024 19:00

Uwaga - dziś możliwe burze !!!

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne nr 34

Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej “Dla Ciebie Polsko”

Data wydarzenia
Miasto Kutno
bezpłatny
Kontakt z organizatorami
Miasto Kutno

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Kutnowskim Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej “Dla Ciebie Polsko”.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który będzie aktywny do 2 listopada 2022. Należy wybrać i przygotować do prezentacji jedną, polską piosenkę o patriotycznym charakterze.

4 listopada 2022 ukaże się lista osób zakwalifikowanych do udziału w konkursie oraz kolejność przesłuchań konkursowych .Przesłuchania konkursowe – 7 listopada 2022 w godz. 10:00 – 14:00 w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca, z podziałem na grupy wiekowe.

Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz Koncert Laureatów odbędą się – 10 listopada 2022 o godz. 17:00 w Kutnowskim Domu Kultury.

Uczestnikami konkursu mogą być soliści i zespoły wokalne do 8 osób w KATEGORIACH WIEKOWYCH:

A: przedszkola
B: klasy I – III
C: klasy IV – VIII
D: szkoły ponadpodstawowe

Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz zgoda na przetwarzanie danych na stronie KDK: https://kdk.net.pl/dla-ciebie-polsko-2022

plakat wydarzenia