Opady marznące

Ostrzeżenie meteorologiczne

02.12.2022 09:15 - 03.12.2022 11:00

Opady marznące /1

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne nr 84
Biuletyn Informacji Publicznej

Koncert gongów i mis tybetańskich oraz instrumentów etnicznych / Warsztaty relaksacyjne

Data wydarzenia
-
Miejsce
Kutnowski Dom Kultury / Sala Baletowa A
Wstęp
Bilety: 35 zł w Kasie KDK lub ONLINE
Kontakt z organizatorami
sekretariat [at] kdk.net.pl
Organizator
Kutnowski Dom Kultury

Koncert gongów i mis tybetańskich oraz instrumentów etnicznych / Warsztaty relaksacyjne
5.11.2022 (sobota) godziny: 17:30 i 19:30
Kutnowski Dom Kultury / Sala Baletowa A


Bilety: 35 zł w Kasie KDK lub ONLINE.

Podczas sesji relaksacyjnej z towarzystwem instrumentów wielotonowych, ręcznie kutych gongów typu Tam-tam i Fen oraz śpiewających mis tybetańskich doświadczamy uzdrawiającego i terapeutycznego oddziaływania fal dźwiękowych. W trakcie godzinnej sesji poczujemy harmonizujące i stymulujące działanie fal o bardzo dużym zakresie herców.

Terapia dźwiękiem od wieków pomaga ludziom cieszyć się zdrowiem, pełnią życia i harmonią. Fala dźwiękowa instrumentów wielotonowych będzie regenerować, relaksować, odprężać, wyciszać nasze ciała i umysły. Dźwięk mis i gongów poprowadzi nas w niezwykłą, uzdrawiającą podróż.

U podstaw masażu dźwiękiem stoi dawne przekonanie, że odpowiedni dźwięk działa harmonizująco na każdą komórkę ciała, przywracając jej prawidłową częstotliwość. To częstotliwość właściwa dla stanu, gdy czujemy się zdrowi, szczęśliwi i żyjemy w zgodzie z sobą, często zakłócana przez codzienny stres.

Prowadząca:
Ewa Majerska – Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, autorka artykułów i audycji radiowych na temat muzykoterapii. Od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem jogi w Polsce, redaktor naczelna portalu Joga-joga.pl.