Zostawił śmieci i odjechał, dzięki fotopułapce sprawca został zatrzymany

Na zdjęciu widać dwóch mężczyzn wyjmujących śmieci z samochodu

Mieszkaniec Kutna przyłapany na śmieceniu na gorącym uczynku. Zdarzenia zarejestrowała ukryta przez strażników miejskich fotopułapka. Na zdjęciach widać było mężczyznę, który zostawia odpady w miejscu do tego nieprzeznaczonym.

- Są na terenie miasta takie miejsca, w których niestety mieszkańcy Kutna oraz Gminy Kutno zostawiają swoje śmieci. Dlatego też korzystamy z tego urządzenia. Staramy się umieścić je w miejscu niewidocznym. Każdy ruch w tej lokalizacji jest rejestrowany i tak też było w tym przypadku – mówi Ryszard Wilanowski, komendant Straży Miejskiej w Kutnie.

W tym konkretnym przypadku sprawca został już ukarany. Otrzymał mandat w wysokości 500 złotych. Oczywiście został też zobligowany do posprzątania terenu. Fotopułapka może być umieszczana w różnych miejscach na terenie Kutna.