Wyczynowe warsztaty w Parku nad Ochnią

Warsztaty na skateparku

Za nami kolejne wydarzenie w ramach "Sportowej Wiosny nad rzeką Ochnią". W sobotę na skateparku i pumptracku miały miejsce warsztaty prowadzone przez profesjonalną szkołę BMX School z Krakowa. Amatorzy jazdy na rowerach, deskorolkach czy hulajnogach mogli pod czujnym okiem podnosić swoje umiejętności oraz dowiedzieć się, jak bezpiecznie korzystać z tego typu obiektów.

O bezpieczeństwie w trakcie zabawy na skateparku i pumptracku przypominały również znane w internecie influencerki z EATy Moms. Uczestnicy warsztatów mogli brać udział w quzie, w którym do wygrania były profesjonalne kaski oraz gadżety Kutna - miasta róż.

Mieszkańcy obecni na wydarzeniu mogli również oddawać zużyte baterie do naszego miejskiego stoiska, za co również otrzymywali różane gadżety.