Przymrozki

Ostrzeżenie meteorologiczne

26.04.2024 01:00 - 26.04.2024 07:00

Uwaga ! Dzisiaj w nocy także przymrozki.

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 35.

Uczniowie otrzymali nagrody, podsumowano rok szkolny 2021-22

Podsumowanie roku szkolnego 2021/22

Rok szkolny 2021/2022 został uroczyście podsumowany. W Centrum Teatru Muzyki i Tańca wręczono dyplomy i nagrody dla najzdolniejszych uczniów. W bieżącym roku szkolnym dzieci z miejskich przedszkoli i uczniowie szkół podstawowych realizowali projekty edukacyjne w ramach miejskich grantach oświatowych. W 18 grantach uczniowie rozwijali naukowe, regionalne i artystyczne zainteresowania.

Edukację szkolną wspierały także finansowane z budżetu miasta dodatkowe godziny wychowania fizycznego, nauka gry w szachy, czy prowadzone w przedszkolach i w szkołach innowacje pedagogiczne.

Uczniowie z kutnowskich szkół uzyskali liczne sukcesy w sporcie. Były to osiągnięcia indywidualne i zespołowe zarówno na szczeblu województwa łódzkiego jak i kraju.

W CTMiT nagrodzeni zostali finaliści i nauczyciele przygotowujących uczniów do udziału w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych. Specjalne dyplomy otrzymali też uczniowie klas VIII, którzy uzyskali stypendia naukowe lub sportowe w mijającym roku szkolnym.