Pozytywna opinia Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

plakat

Kutnowska Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego opiniowała projekt Strategii Rozwoju Miasta Kutna 2030.

Dokument przedstawił radzie Michał Adamski, przewodniczący zespołu ds. strategii. W trakcie spotkania Rada poznała założenia strategii, jej podstawy prawne i dowiedziała się więcej o przeprowadzanych do tej pory konsultacjach. Następnie rozpoczęła się dyskusja, po której członkowie rady w głosowaniu jawnym pozytywnie zaopiniowali projekt Strategii Rozwoju Miasta Kutna 2030 (jednogłośnie). Skutkowało to podjęciem uchwały nr 1/2022 z dnia 8 kwietnia 2022 roku Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie w sprawie wyrażenia opinii na temat projektu Strategii Rozwoju Miasta Kutna 2030.

Załącznik Rozmiar Pobierz
pdf Uchwała nr 1 MRDPP