Opady marznące

Ostrzeżenie meteorologiczne

29.01.2023 12:23 - 30.01.2023 07:00

Uwaga - może być ślisko!!!

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 6 - opady marznące
Biuletyn Informacji Publicznej

Miasto Kutno uruchamia sprzedaż węgla

Zdjęcie z węglem na składzie

W piątek (02.12) Miasto Kutno uruchomi sprzedaż kolejnego typu węgla (orzech). Dziś (w czwartek) zakończyła się sprzedaż 25 ton kostki przetransportowanej ze śląskiej kopalni. Węgiel w ramach zakupu preferencyjnego sprzedawany jest w cenie 2000 zł brutto. 

Wpłat można dokonywać w Urzędzie Miasta, ale tylko na zakup węgla typu "orzech", który będzie dostępny na składzie opału przy ul. Konopnickiej 54. Wpłaty będą przyjmowane do wyczerpania puli przywiezionego węgla.

Jeśli pojawi się inny sortyment lub dodatkowe ilości węgla, niezwłocznie Państwa poinformujemy i na bieżąco będziemy przyjmowali wpłaty od mieszkańców.

Z pozytywnie zweryfikowanym przez MOPS w Kutnie wnioskiem w pierwszej kolejności należy udać się do Wydziału Finansów i Budżetu Urzędu Miasta Kutna do pokoju 138 w godz. 7.30 - 14.15, gdzie mieszkańcy uzyskają wszelkie niezbędne informacje i zaświadczenia uprawniające do odbioru surowca we wskazanym składzie opału. 
Mieszkaniec może skorzystać z odpłatnego transportu oferowanego przez współpracujący z miastem skład opału lub odebrać węgiel we własnym zakresie. Środek transportu musi być przystosowany do załadunku ładowarką mechaniczną. Jednorazowo można odebrać nie mniej niż 500 kg węgla kamiennego.