Burze

Ostrzeżenie meteorologiczne

18.05.2024 13:00 - 18.05.2024 22:00

UWAGA - MOŻLIWE BURZE (stopień zagrożenia 1)!!!

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 41 - burze/1

Magdalena Konczarek nadal będzie dyrektorem miejskiej biblioteki

plakat

Magdalena Konczarek nadal będzie zarządzać Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną im. Stefana Żeromskiego w Kutnie. Dotychczasowa dyrektor instytucji otrzymała powołanie od prezydenta Kutna. Pani Dyrektor będzie pełnić swoją funkcję od 1 lipca 2022 roku do 30 czerwca 2025 roku.

- Pani dyrektor Magdalena Konczarek jest sprawnym dyrektorem, która przez ostanie lata dobrze radziła sobie z powierzonymi zadaniami. Kutnowska Biblioteka ma coraz bogatszą ofertę kulturalną dla naszych mieszkańców i niewątpliwie jest ważnym ośrodkiem na mapie kulturalnej Kutna – powiedział podczas uroczystego powołania Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta Kutna.

- To dla mnie duże wyróżnienie i ważna misja na kolejne 3 lata. Mam wiele ciekawych pomysłów, które przez ten czas będę chciała zrealizować – powiedziała podczas spotkania nowo powołania dyrektor.

Powołanie dla dyrektor Magdaleny Konczarek zostało przekazane w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kutno przez Zastępcę Prezydenta Miasta Zbigniewa Wdowiaka oraz Naczelnika Wydziału Kultury Promocji i Rozwoju Miasta dra Michała Adamskiego.

zdjęcie ze spotkania