Burze

Ostrzeżenie meteorologiczne

18.05.2024 13:00 - 18.05.2024 22:00

UWAGA - MOŻLIWE BURZE (stopień zagrożenia 1)!!!

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 41 - burze/1

Kolejny projekt Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego oddany do użytku

Rekreacja przy Wiadukcie

Przy ulicy Kopernika zrealizowany został projekt KBO zgłoszony przez pana Michała Łuckiego, radnego Radu Miasta Kutno. Wybudowano boisko do koszykówki o wymiarach 10 m x 9 m oraz  zamontowano 4 urządzenia siłowe (orbitrek, biegacz, jeździec, wioślarz). Koszt realizacji tego przedsięwzięcia to 50 tys. zł. Głównym założeniem projektodawcy było umożliwienie aktywnego spędzenia czasu wolnego na świeżym powietrzu wszystkim mieszkańcom.

Wiceprezydent Zbigniew Wdowiak przekazał gratulacje projektodawcy oraz upominek w postaci piłek do gry w koszykówkę. Podziękował również za zaangażowanie radnego w tworzeniu mieszkańcom tej dzielnicy odpowiednich warunków do wypoczynku i rekreacji. To kolejny projekt radnego, służący integracji społecznej, poprawie aktywności fizycznej i edukacji poprzez zabawę. Rok temu w tej części miasta oddany został do użytku plac zabaw dla dzieci.

Realizację inwestycji nadzorowała p. Beata Rafalska z Wydziału Inwestycji, natomiast koordynację działań w ramach Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego prowadzi Wydział Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta.