Za nami wspaniały Dzień Dziecka na Zielonej Osi

Dzień dziecka pokaz tańca Studia Alibi

Mnóstwo najmłodszych mieszkańców miasta bawiło się wspólnie w Parku nad Ochnią na Pikniku z okazji Dnia Dziecka. Uśmiechy dzieci wywoływały dmuchańce, trampoliny, karuzele i animacje, z których mogły korzystać bezpłatnie.

Wydarzenie do tej pory organizowane było na Stadionie Miejskim przy ul. Kościuszki. W tym roku jednak impreza została przeniesiona na tereny Zielonej Osi Miasta. Od 11:00 do 19:00 na terenie Parku na dzieci i młodzież czekało mnóstwo atrakcji w kilku strefach: strefie dmuchańców, karuzel, organizacji pozarządowych i gastronomicznej.

Do tego na scenie prezentowali się wychowankowie sekcji Kutnowskiego Domu Kultury, Młodzieżowego Domu Kultury oraz Studia Tańca Alibi.

Wydarzenie zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z Urzędem Miasta Kutno, Kutnowskim Domem Kultury i Samorządową Spółdzielnią Socjalną.