Z wizytą w urzędzie

Prezydent z dziećmi

Urząd Miasta Kutna odwiedzili uczniowie klasy III a, III b Szkoły Podstawowej Nr 1 im. T. Kościuszki oraz przedszkolaki z Integracyjnego Przedszkola Miejskiego nr 3 "Jarzębinka".

Wizyta związana była z realizacją programów z zakresu edukacji regionalnej, innowacji oraz kutnowskich grantów oświatowych. Dzieci spotkały się z prezydentem Zbigniewem Burzyńskim. Szczególnie uczniowie klas III maksymalnie wykorzystali okazję do zadawania pytań m.in. dotyczących pełnienia funkcji prezydenta, jak również innych spraw np. wyposażenia miejskich placów zabaw czy braku ZOO w Kutnie. Odwiedziły również pracowników Wydziału Edukacji urzędu miasta. Oczywiście największą radość najmłodszym mieszkańcom sprawiła wizyta w monitoringu miejskim oraz spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej.