Silny wiatr

Ostrzeżenie meteorologiczne

17.05.2024 11:00 - 17.05.2024 17:00

Uwaga - możliwy silny wiatr !!!

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne nr 40

Wolontariuszom będzie ciepło, prezydent przekazał czapki

Przekazanie czapek na ręce szefowej sztabu WOŚP

Kutnowski urząd miasta przekazał kolejne ciepłe, zimowe czapki na rzecz wolontariuszy działających w kutnowskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jak co roku Urząd Miasta Kutno włącza się w akcje charytatywne. Nie tak dawno, bo w grudniu przez pracowników magistratu zorganizowana została Szlachetna Paczka, teraz Prezydent Kutna przekazuje nakrycia głowy dla wolontariuszy WOŚP.

- Już w ubiegłym roku przekazaliśmy czapki dla wolontariuszy i mieliśmy sygnały, że takie wsparcie bardzo się przydało. Patrząc na prognozy pogody, na nadchodzący weekend to ważne jest, aby działający w tak szczytnym celu mieli komfort w postaci, chociażby ochrony głowy przed zimnem. Do tego nasze czapki mają naszyty piękny logotyp, dzięki któremu wolontariusze jeszcze bardziej mogą utożsamiać się z miastem róż – wyjaśnia Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta Kutna.

Nakrycia głowy zostały przekazane na ręce szefowej kutnowskiego sztabu WOŚP Izabelli Filipowicz-Stępniak i powędrują do wszystkich wolontariuszy. 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę (30 stycznia).

Przekazanie czapek na ręce szefowej sztabu WOŚP