Uczniowie odwiedzili Prezydenta Kutna

Wizyta uczniów SP nr 2

Urząd Miasta Kutna odwiedzili uczniowie kl. IIB ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie. Spotkanie miało na celu zapoznanie młodych mieszkańców miasta się z najważniejszymi zadaniami, jakie realizuje samorząd miejski. Pokrótce przybliżył je Prezydent Zbigniew Burzyński.

Uczniowie w trakcie przeprowadzonego quizu o mieście  wykazali się, jak na swój młody wiek, dużą znajomością zagadnień związanych z miastem. Mieli również wiele ciekawych pytań, zarówno zawodowych, jak i osobistych do prezydenta miasta.

Uczniowie zwiedzili urząd i zobaczyli centrum monitoringu miejskiego. Mieli również okazję zobaczyć od środka radiowóz Straży Miejskiej, który pokazali im strażnicy. Inicjatorką spotkania była wychowawca klasy pani Agnieszka Ciesielska.