Stowarzyszenie "Dom Pracy Twórczej - Nowa Wieś" realizuje zadanie pt. "Pocztówki z Kutna"

zdjęcie pocztówek

Stowarzyszenie "Dom Pracy Twórczej - Nowa Wieś" realizuje zadanie pt "Pocztówki z Kutna" Jest to komplet 7 pocztówek - reprodukcji prac plastycznych artystów plastyków - członków Stowarzyszenia. Autorami pocztówek są: Elżbieta Czerniec - Jaworska, Anna Dębska, Halina Kamińska, Renata Mieszkowska, Agata Nowak, Dariusz Kaca i Grzegorz Stemplewski. Tematyka prac zamieszczonych na pocztówkach jest związana z Kutnem - miastem róż, jego architekturą, charakterystycznymi miejscami i klimatem.

W czasie Święta Róży autorzy prac rozdawać będą pocztówki wszystkim, którzy zechcą odwiedzić stoisko Stowarzyszenia. Będzie to możliwe w Parku Traugutta, przed KDK 10 września (sobota) w godzinach 10.00 – 12.00.

Zadanie publiczne "Pocztówki z Kutna" jest współfinansowane ze środków Miasta Kutno.

zdjęcie pocztówki