Spotkania informacyjne dla organizacji pozarządowych

zdjęcie ze spotkania

Centrum Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Lokalnych w Kutnie

Miasto Kutno

zapraszają na spotkania informacyjne na temat

Formularz bez tajemnic, czyli jak prawidłowo wypełnić ofertę w otwartym konkursie ofert na zlecenie organizacjom pozarządowym realizacji zadań publicznych”

Spotkania odbędą się w Urzędzie Miasta Kutno Pl. Marszałka J. Piłsudskiego 18 – (duża sala konferencyjna I piętro)

w dwóch różnych terminach do wyboru  (zakres tematyczny spotkań będzie identyczny)

Prosimy o wybór tylko jednego terminu.

I termin- poniedziałek 5 grudnia 2022 w godz. 15.30 – 17.30

II termin – wtorek 6 grudnia 2022 w godz. 10.00 – 12.00

Spotkania są skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, UKS, KGW, spółdzielnie socjalne itp.) działających  i realizujących zadania na terenie Miasta Kutno.

W trakcie wydarzenia zostaną omówimy następujące kwestie:

• jak czytać ze zrozumieniem ogłoszenie o konkursie,
  • jak prawidłowo wypełnić formularz oferty w części merytorycznej ze szczególnym uwzględnieniem opisu rezultatów oraz ryzyka związanego z realizacją zadania,
  • jak prawidłowo wypełnić formularz oferty w części finansowej,
  • jak prawidłowo złożyć formularz oferty.

Prowadząca: Anna Olejniczak – Centrum OPUS, koordynatorka biura COPiIL w Kutnie, doradca kluczowy OWES.

Jeśli mają Państwo pytania lub sugestie dotyczące proponowanego tematu spotkań prosimy o przesłanie ich na adres: aolejniczakatopus [dot] org [dot] pl

Zadanie jest współfinansowane przez Miasto Kutno.