Biuletyn Informacji Publicznej

Rozpoczynamy sezon na Basenie Miejskim

Ratownik na basenie miejskim
Już od 27 czerwca zapraszamy na Basen Miejski w Kutnie!
 
Obiekt przy ulicy Narutowicza 47 planowo będzie czynny codziennie, aż do 31 sierpnia, w godzinach od 10:30 do 18:00. Wstęp na basen jest całkowicie bezpłatny.
 
Basen Miejski to obok Aquaparku Kutno jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc letniego wypoczynku w Kutnie – w sezonie korzysta z niego średnio około 1000 osób dziennie. Nad bezpieczeństwem wypoczywających będą czuwać wykwalifikowani ratownicy, a cały teren obiektu jest ogrodzony.
 
Zapraszamy mieszkańców Kutna i gości do aktywnego spędzania wakacji, korzystania z letniej pogody i bezpiecznego wypoczynku na świeżym powietrzu.
 
Do zobaczenia na Basenie Miejskim!
 
Basen miejski grafika otwarcie