Różana Rodzina powróciła! Setki dzieci dołączyły w jej szeregi

Różana Rodzina 2023

Ponad 840 zaproszeń. Prawie 400 wydanych upominków i listów gratulacyjnych. W miniony weekend w Kutnowskim Domu Kultury królowała Różana Rodzina.

Najmłodsi mieszkańcy miasta urodzeni w latach: 2020, 2021 i 2022 wraz ze swoimi rodzicami odbierali gratulacje od Prezydenta Kutna Zbigniewa Burzyńskiego, zastępców Prezydenta Jacka Boczkai i Zbigniewa Wdowiaka oraz Przewodniczącego Rady Miasta Kutno Mariusza Sikory. Dla wszystkich uczestników przygotowano także paczki z upominkami, w których znalazły się m.in produkty oferowane przez partnerów Różanej Rodziny. Każda przybyła do KDK rodzina otrzymywała też bon na sadzonkę róży, który mógł być wymieniony podczas trwającego w weekend Pikniku Wśród Róż przy stoisku Miasta Kutno.

Od 2016 do 2019 roku wydarzenie było wpisane w kalendarz kutnowskich wydarzeń, jednak pandemia COVID-19 spowodowała, że na trzy lata trzeba było zawiesić spotkania związane z Różaną Rodziną. Dlatego też w 2023 roku z wielką siłą wydarzenie wróciło do KDK. Drobne upominki i listy gratulacyjne odebrały trzy roczniki dzieci.

Na wszystkie maluchy, ich rodzeństwo oraz rodziców czekały: strefa zabaw, poczęstunek oraz kącik porad Doroty Zawadzkiej związanej z imprezą od samego początku.

Każda rodzina, która przybyła ze swoją pociechą do Kutnowskiego Domu Kultury miała również możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Królową Róż - Wiktorią Kwit.

Poniżej obszerna galeria fotografii wykonanych podczas wydarzenia przez Adama Pietrusiaka.

Serdeczne podziękowania dla partnerów wydarzenia. W tegorocznej edycji byli to:

Grupowa Oczyszczalnia Ścieków
BARMIX
Medest
EMKON

Jednocześnie informujemy, że Różane Rodziny, które nie mogły uczestniczyć w wydarzeniu w dniach 27-28 maja br. w Kutnowskim Domu Kultury mogą odebrać paczki w Urzędzie Miasta Kutno (II piętro, pok. 410 lub pok. 415) w dniach od 30 maja do 2 czerwca br. (włącznie) w godzinach 8:00-15:00.

grafika z komunikatem jak w aktualności