Przedsiębiorcy z Kutna mogą zgłaszać się do Publicznej Bazy Turystyki

Na zdjęciu widać mężczyznę podróżującego pieszo z plecakiem

Przedstawiciele branży turystycznej mogą już promować się bezpłatnie w Publicznej Bazie Turystyki. Jak przekonują przedstawiciele Rządu, ma to być narzędzie, które będzie wspierać odbudowę turystyki regionalnej w Polsce.

- Nadrzędnym celem  Publicznej Bazy Turystyki jest promowanie atrakcyjności regionu w obrębie polskich gmin. To także nasza odpowiedź na potrzebę rozwijania systemów zdolnych do szybkiej adaptacji wynikających z nadzwyczajnych, ciężkich do przewidzenia sytuacji – wyjaśnia w specjalnym spocie Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Publiczna Baza Turystyki to zaawansowana wyszukiwarka, w której znajdują się wyłącznie zweryfikowane obiekty noclegowe takie, jak: hotele, pensjonaty czy pola campingowe.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców działających w branży turystycznej z Kutna do rejestrowania się w bazie. Wierzymy, że przyniesie to dodatkowe korzyści dla prowadzących punkty noclegowe.

Więcej informacji na stronie: https://turystyka.gov.pl/