Burze

Ostrzeżenie meteorologiczne

18.05.2024 13:00 - 18.05.2024 22:00

UWAGA - MOŻLIWE BURZE (stopień zagrożenia 1)!!!

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 41 - burze/1

Podziękowania dla organizatorów Pikniku Rodzinnego

Władze Kutna wręczyły podziękowania za organizację Pikniku Rodzinnego z okazji Święta Wojska Polskiego, który miał miejsce 14 sierpnia. Na spotkaniu z przedstawicielami Wojska Polskiego oraz dyrektorem I LO PUL w Kutnie, prezydent Zbigniew Burzyński oraz zastępca prezydenta Zbigniew Wdowiak omówili wydarzenie z punktu widzenia organizacyjnego.

Wszyscy jednogłośnie podkreślali, że impreza zakończyła się sukcesem przede wszystkim z powodu wysokiej frekwencji odwiedzających jednostkę wojskową na Sklęczkach. Nie zabrakło jednak miejsca na konstruktywną krytykę i wnioski wyciągnięte po to, by nie popełniać błędów w kolejnych latach współpracy.

Podziękowania z rąk prezydenta Kutna powędrowały do: majora Tomasza Kępskiego-Lubczyńskiego, dowódcy Wielkopowierzchniowego Wielobranżowego Składu Materiałowego 3. Regionalnej Bazy Logistycznej, podpułkownika Arkadiusza Wypycha, dowódcy 92. Batalionu Lekkiej Piechoty w Kutnie oraz do pułkownika Remigiusza Wiśniewskiego, dyrektora I LO PUL Liceum Mundurowym im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty w Kutnie.

Ponadto warto w tym miejscu podziękować również współorganizatorom wydarzenia:
Stowarzyszenie Historyczne PUŁK 37 w Kutnie
Kutnowski Domu Kultury