Nowi dyrektorzy kutnowskich szkół

Prezydent Kutna Zbigniew Burzyński i zastępca prezydenta Zbigniew Wdowiak wraz z nowymi dyrektorkami kutnowskich szkół

Dwie kutnowskie szkoły od września będą kierowane przez nowych dyrektorów. W środę (30.08) prezydent Kutna Zbigniew Burzyński powierzył stanowiska na ręce Joanny Jankowskiej i Iwonie Lidii Pietrzak.

W czwartek (31.08) kończy się kadencja dyrektorów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie i Szkole Podstawowej nr 9
im. Władysława Jagiełły w Kutnie. Prezydent Miasta Kutno w lutym bieżącego roku ogłosił konkursy na te stanowiska.

Do konkursu na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie przystąpiło po jednym kandydacie. Po przeprowadzonych rozmowach z kandydatami komisje konkursowe, dokonały ich merytorycznej oceny.

Po zapoznaniu się z rekomendacją komisji konkursowych, Prezydent Miasta Kutno wraz z nowym rokiem szkolnym powierzył stanowiska dyrektorom  dwóch szkół podstawowych na okres od 01 września 2023 roku do 31 sierpnia 2028 roku Joannie Jankowskiej i Iwonie Lidii Pietrzak.

Obie panie doskonale znają szkolne środowisko. Joanna Jankowska jest nauczycielem wczesnoszkolnym, a dotychczas była zastępcą dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2. Iwona Lidia Pietrzak jest z kolei polonistką i także pełniła funkcję zastępcy dyrektora tyle, że w Szkole Podstawowej nr 9.

Nowym dyrektorkom życzymy sukcesów i mnóstwa zadowolonych uczniów w szkołach.

Powierzenie stanowisk dyrektorów SP2 i SP 9

Powierzenie stanowisk dyrektorów SP2 i Sp9