Burze

Ostrzeżenie meteorologiczne

18.05.2024 13:00 - 18.05.2024 22:00

UWAGA - MOŻLIWE BURZE (stopień zagrożenia 1)!!!

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 41 - burze/1

Moto Mikołaje 2020

Moto Mikołaje to coroczna, charytatywna akcja organizowana przez Stowarzyszanie Kutnowskich Motocyklistów wraz z lokalną motocyklową i samochodową społecznością, której celem jest pomoc potrzebującym dzieciom. Niestety w tym roku, z uwagi na zaostrzenia epidemiczne, musieliśmy zrezygnować z tradycyjnej kwesty do puszek, sprzedaży kalendarza oraz corocznych atrakcji w centrum miasta. Możecie jednak wesprzeć zbiórkę, wpłacając symboliczną kwotę na specjalną e-skarbonę na portalu zrzutka.pl! Dokładne szczegóły na co zostaną przeznaczone środki znajdziecie w jej opisie. Link do zrzutki

Środki zebrane w tegorocznej zbiórce posłużą przygotowaniu prezentów dla potrzebujących chwili świątecznego uśmiechu dzieci - zakupimy zabawki, słodycze i maskotki, a także sprzęt do nauki zdalnej dla tych, które mają do niego utrudniony dostęp! Nasze prezenty trafią także na dziecięco - młodzieżowy oddział psychiatryczny miejsce tak bardzo zapomniane w czasie epidemii.

Wiemy, że ten rok był dla wszystkich ciężki, jednak my się nie poddajemy. W tym roku mimo niesprzyjających okoliczności wyjedziemy na ulice miasta róż już 5 lub 6 grudnia. Patrzcie w lusterka bo wtedy, możecie w nich zobaczyć niespodziewanego gościa! Tego dnia Moto Mikołaje będą wszędzie!

Stowarzyszenie Kutnowskich Motocyklistów