Burze

Ostrzeżenie meteorologiczne

18.05.2024 13:00 - 18.05.2024 22:00

UWAGA - MOŻLIWE BURZE (stopień zagrożenia 1)!!!

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 41 - burze/1

Mikrogranty na Pikniku Wśród Róż

Plenerowe stoisko urzędu miasta podczas Pikniku Wśród Róż
W miniony weekend przedstawiciele urzędu miasta podczas plenerowego stoiska Urzędu Miasta Kutno promowali różane Kutno, jak również najnowszy program Mikrograntów podczas tegorocznej edycji Pikniku Wśród Róż. Odwiedzający mogli m.in. narysować i nazwać własną różę, zaznaczyć skąd przyjechali do Kutna czy też wskazać pomysły jakie można zrealizować w ramach Mikrograntów.
Program Mikrograntów rusza już 6 czerwca, a wnioski będzie można składać do 27 czerwca. Kwota, którą można uzyskać wyniesie od 1000 do 4000 zł. Projekty dofinansowane w ramach tych kwot muszą dotyczyć lokalnej społeczności. Mamy nadzieję, że Mikrogranty będą sprzyjały wspólnym spotkaniom, integracji lokalnej i sąsiedzkiej, będą angażowały do wspólnej zabawy i działania.
Nad realizacją programu Mikrograntów będą czuwać specjaliści z Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS.
Doradztwo w ramach projektu prowadzi Anna Olejniczak: aolejniczakatopus [dot] org [dot] pl, kutnoatopus [dot] org [dot] pl tel. 502 570 882 Centrum Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Lokalnych w Kutnie, siedziba: ul. Narutowicza 20 (Dworek Modrzewiowy).
Załącznik Rozmiar Pobierz
pdf Mikrogranty - ulotka informacyjna