Miasto sprzedaje działki

Grunty przy ul. Zachodniej

Miasto sprzedaje działki budowlane. Cztery nieruchomości czekają na mieszkańców, którzy marzą o własnej posiadłości w cichej okolicy. Grunty będą do kupienia w ramach organizowanego w Urzędzie Miasta przetargu.

- Sprzedajemy cztery działki o wielkości nieco ponad 900 m2, które są położone przy ulicy Zachodniej i są bardzo symetryczne. Kształtem zbliżone do kwadratu. To sprawia, że są idealne pod zabudowę jednorodzinną – mówi Jacek Boczkaja, zastępca prezydenta Kutna.

Ulica Zachodnia położona jest na osiedlu Majdany. Miejscowy plan zagospodarowania przewiduje tam zabudowę jednorodzinną lub usługową. Ceny wywoławcze działek oscylują w granicach 83 000 zł netto. Ostateczne kwoty będą jednak wynikiem ofert złożonych podczas przetargu.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium wynoszącego 9000 zł do 6 marca. Nieograniczony przetarg zaplanowany jest na 13 marca w Urzędzie Miasta Kutno w pokoju 403.

Więcej informacji na temat przetargu znajdziecie tutaj.

Znak ulica Zachodnia