Miasto Kutno realizuje kolejną dostawę węgla ze śląskich kopalń

skład węgla

Miasto Kutno realizuje kolejną dostawę węgla ze śląskich kopalń. Transportujemy 270 ton węgla typu orzech. Zainteresowani mieszkańcy mają obecnie do wyboru dwa sortymenty węgla tj. ekogroszek i orzech. Natomiast póki co, nie spodziewamy się dostaw węgla typu kostka.

Pracownicy urzędu miasta sukcesywnie kontaktują się z osobami, które oczekują na realizację wniosku na zakupu węgla. O terminie możliwości zakupu decyduje kolejność wpływu wniosków do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kutnie. Tu zwracamy się z serdeczną prośbą o podawanie we wnioskach prawidłowych numerów kontaktowych, jak również odbieranie połączeń, ponieważ w niektórych przypadkach nie możemy umówić terminu odbioru opału. Wszelkie bieżące informacje dotyczące realizacji wniosków można uzyskać w godzinach pracy Urzędu Miasta Kutna pod numerem telefonu 24 253 12 03.

Przypominamy, żec15 kwietnia br. pływa termin składania w roku bieżącym wniosków do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kutnie na zakup węgla w preferencyjnej cenie. W sumie można kupić 3 tony węgla - to limit przewidziany łącznie w 2022 i 2023 roku. W przypadku, gdy do 31 grudnia 2022 wnioskodawca nie dokonał zakupu węgla w ilości 1,5 tony lub dokonał zakupu węgla w mniejszej ilości, w 2023 uprawniony jest do zakupu zwiększonego limitu, jednak nie więcej niż 3 tony.