Burze

Ostrzeżenie meteorologiczne

05.05.2024 12:00 - 05.05.2024 22:00

Uwaga - możliwe burze (kategoria 2) !!!

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne nr 36 - burze/2

Kutnowskie Radio Q obchodziło trzecie urodziny

Namiot Radia Q na ulicy Królewskiej w czasie urodzin

Na co dzień są tam, gdzie dzieją się najważniejsze wydarzenia w regionie. W piątek (27.08) to oni zorganizowali własne wydarzenie z okazji swojego święta. Lokalne radio z Kutna, Radio Q obchodziło swoje trzecie urodziny. Stacja mimo stosunkowo krótkiej działalności zdążyła już zakorzenić się w świadomości mieszkańców miasta.

Co roku z okazji urodzin stacji przygotowane są atrakcje dla mieszkańców. Nie inaczej było tym razem. Podczas „Zdrowych Urodzin Radia Q” kutnianie mogli skorzystać z zajęć tanecznych, toru z przeszkodami, mobilnego punktu szczepień oraz mogli oddać krew w specjalnie przygotowanym krwiobusie.

Wizytę w lokalnej stacji radiowej złożyli: Zbigniew Burzyński, prezydent Kutna i Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta Kutna. Na ręce szefów stacji wręczyli gratulacje i podziękowali za trzy lata obecności w Mieście Róż.

- Na początku mieliśmy obawę o funkcjonowanie tej rozgłośni, ale po trzech latach okazuje się, że niepotrzebnie – przyznał Zbigniew Burzyński składając życzenia szefom stacji.

Radio Q powstało 29 sierpnia 2018 roku. Nadaje ze studia zlokalizowanego przy ul. Królewskiej 36. Sygnał emitowany z Kutna dociera do radioodbiorników słuchaczy znajdujących się w promieniu 50 km od miasta.

3. Urodziny Radia Q