Kutnowskie Dni Seniora rozpoczęte!

Inauguracja Kutnowskich Dni Seniora

Wspaniały koncert Pauliny Wróblewskiej rozpoczął Kutnowskie Dni Seniora 2022. Artystka pochodząca z Kutna zaprezentowała materiał ze swojej płyty "Moja Alabama" z piosenkami Ludmiły Jakubczak.

Koncert w Centrum Teatru Muzyki i Tańca przyciągnął tłumy najstarszych mieszkańców miasta. To jednak dopiero wstęp do wydarzeń, które przez dwa tygodnie będą umilać czas seniorom.

- To czas zabawy i korzystania z pełnej oferty atrakcji przygotowanej przez placówki miejskie. W tym roku mamy sporo wydarzeń kulturalnych, rekreacyjnych, a także wycieczek, dlatego myślę, że będzie w czym wybierać - mówił podczas rozpoczęcia Kutnowskich Dni Seniora Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta Kutna.

Wejściówki na poszczególne wydarzenia rozchodziły się jak świeże bułeczki.

- Zazdroszczę Państwu tych nadchodzących dwóch tygodni. Sam chciałbym uczestniczyć w wielu wydarzeniach i wycieczkach przygotowanych dla Państwa z okazji tegorocznych Kutnowskich Dni Seniora - dodał Mariusz Sikora, przewodniczący Rady Miasta Kutno.

Kutnowskie Dni Seniora potrwają do 2 października.

Inauguracja Kutnowskich Dni Seniora