Konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Kutno 2030

aaaa

Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych to długoterminowa i perspektywiczna koncepcja polityki społecznej, mająca na celu objęcie wsparciem osób zagrożonych lub dotkniętych wykluczeniem społecznym oraz stworzenie optymalnych warunków funkcjonowania społeczności lokalnej.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych projektu tego dokumentu. Ogólnomiejskie konsultacje będą miały formę wyrażenia opinii, składania uwag lub propozycji, za pośrednictwem strony internetowej kutno.wdialogu.pl oraz otwartego spotkania konsultacyjnego w dniu 26 marca 2024r. o godzinie 16.00 w sali obrad Rady Miasta Kutno, Urząd Miasta Kutno, Pl. Marsz. J. Piłduskiego 18, 99-300 Kutno.

Twoja opinia jest dla nasz ważna. Wypełnij ankietę on-line lub przyjdź na otwarte spotkanie.

Treść projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Kutno 2030 znajduje się w załączniku.

Załącznik Rozmiar Pobierz
pdf Zapoznaj się z treścią projektu strategii
3.19 MB Pobierz