Kolejne firmy dołączają do Podstrefy Kutno ŁSSE

Grupa inwestorów na scenie

W poniedziałek (5 czerwca) w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przy ul. Tymienieckiego odbyło się wydarzenie "Stages" prezentujące firmy, które dołączyły do ekosystemu Łódzkiej SSE. Do grona przedsiębiorstw w Podstrefie Kutno - odbierając symboliczne drzewka tlenowe - dołączyły oficjalnie firmy: AMZ-KUTNO S.A. oraz Budregion Sp. z o.o. Ponadto, na ponowną inwestycję zdecydowała się firma Sonoco Consumer Product Poland Sp. z o.o.- producent opakowań dla firmy Kellogg's, która ma na koncie już kilka zezwoleń i decyzji o wsparciu.

- Cieszy nas szczególnie dołączenie do grona firm strefowych kolejnych rodzimych przedsiębiorców. Taką firmą jest AMZ Kutno Sp. z o.o. producent pojazdów specjalistycznych i wojskowych. To dowód na to, że specjalne strefy ekonomiczne są dla wszystkich. Zmiana przepisów z czerwca 2018 r. sprawiła, że rośnie udział firm polskich występujących o decyzję o wsparciu - mówi Zbigniew Burzyński, prezydent miasta.

Nowym inwestorom jak i tym, którzy rozpoczną kolejną rozbudowę, serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!