Biuletyn Informacji Publicznej

Już niedługo Kutnowskie Dni Seniora

Plakat Dni Seniora

W tym roku wcześniej niż zwykle, rozpoczynają się Kutnowskie Dni Seniora. Już od niedzieli 12 września rozpocznie się cykl wydarzeń poświęcony grupie najstarszych mieszkańców miasta. Do końca września seniorzy będą mogli korzystać z atrakcji sportowych, tanecznych, wyjazdów autokarowych, grzybobrania, spotkań przy grillu i muzyce, spektakli teatralnych czy seansów filmowych. To oczywiście nie wszystkie wydarzenia przygotowane w ramach tegorocznych Kutnowskich Dni Seniora, które zostaną zainaugurowane koncertem muzyków z Państwowej Szkoły Muzycznej w Kutnie.

- Ze względu na zagrożenie epidemiczne, podjęliśmy decyzje, żeby tegoroczne Kutnowskie Dni Seniora przyspieszyć. Dodatkowo wszelkie wydarzenia, w miarę możliwości, organizowane będą na świeżym powietrzu. Chodzi tu między innymi o zajęcia sportowe i rekreacyjne czy na przykład tegoroczną nowość, czyli grzybobranie – mówi Zbigniew Wdowiak, zastępca Prezydenta Kutna.

Kutnowskie Dni Seniora organizowane są przez Prezydenta Kutna, w którego imieniu działania koordynuje Wydział Spraw Społecznych UM Kutno we współpracy z Kutnowskim Domem Kultury, Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Kutnie, Muzeum Regionalnym w Kutnie, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kutnie, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kutnie oraz Radą Seniorów i organizacjami pozarządowymi: Towarzystwem Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej a także Uniwersytetem Trzeciego Wieku.

Pełną listę wydarzeń można zobaczyć poniżej.

Program Kutnowskich Dni Seniora

Program Kutnowskich Dni Seniora

Plakat Kutnowskich Dni Seniora

Do pobrania
Załącznik Rozmiar Pobierz
jpg Program Kutnowskich Dni Seniora Strona 1
810.21 KB Pobierz
jpg Program Kutnowskich Dni Seniora Strona 2
712.14 KB Pobierz