Do 14 marca zachęcamy do złożenia wniosków na inicjatywę, którą sfinansuje miejska biblioteka!

plakat wydarzenia

Zapraszamy do udziału w konkursie na inicjatywy oddolne w ramach projektu „Biblioteka jest mi bliska”.

Miejska biblioteka wybierze do realizacji co najmniej trzy projekty, każdy na maksymalną kwotę 7 700 zł bez wkładu własnego.

Jaki jest cel konkursu?
Celem konkursu jest zaangażowanie mieszkańców powiatu kutnowskiego w życie społeczno-kulturalne, w tym w działalność naszej Biblioteki oraz integracja lokalnej społeczności.

Terminy:
Ogłoszenie naboru wniosków: 26.02.2024 r.
Składanie wniosków: do 14.03.2024 r. do godz. 17:00.
Podanie do publicznej wiadomości wyników naboru inicjatyw: 27.03.2024 r.

Kto może wziąć udział?
Uczestnikami konkursu mogą być mieszkańcy powiatu kutnowskiego działający jako grupy formalne (kluby, fundacje, stowarzyszenia) oraz grupy nieformalne (min. 4 osoby, w tym co najmniej jedna osoba pełnoletnia).

Jakie projekty i dla kogo?
Inicjatywy zgłoszone do konkursu powinny mieć charakter kulturalny i edukacyjny oraz promować czytelnictwo i literaturę.
Odbiorcami działań mogą być dzieci, młodzież, dorośli.
Jeśli jesteś chętna/y do udziału w naszym konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Załącznik Rozmiar Pobierz
pdf Regulamin