Burze

Ostrzeżenie meteorologiczne

18.05.2024 13:00 - 18.05.2024 22:00

UWAGA - MOŻLIWE BURZE (stopień zagrożenia 1)!!!

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 41 - burze/1

Apel Prezydenta

Szanowni Państwo,

Solidarność - to słowo w tych trudnych czasach nabiera szczególnej wymowy i znaczenia. Właśnie solidarności z osobami, które zachorowały na tą bezlitosną chorobę, potrzeba teraz najbardziej. Jest lekarstwo, które daje nadzieję na pokonanie ciężkich objawów COVID - 19. To osocze osób, które szczęśliwie pokonały chorobę. Terapia lecznicza osób zarażonych COVID-19 z pomocą osocza ozdrowieńców jest bardzo skuteczna. Dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą o podzielenie się jednym z najskuteczniejszych środków leczenia tej choroby. Niech świadomość, że ratujecie ludzkie życie, pomoże Wam w podjęciu tej ważnej i odpowiedzialnej decyzji.

Cieszę się, że na pilną potrzebę tych trudnych czasów zareagował radny Rady Miasta Kutna Robert Feliniak. Bardzo doceniam ten bezcenny gest, wart szacunku i słów uznania, ale przede wszystkim naśladowania.

Dlatego ponawiam swój apel i gorąco zachęcam osoby po przejściu zakażenia koronawirusem do udzielenia konkretnej pomocy poprzez oddanie osocza. Nasze zdrowie i życie oraz naszych najbliższych zależy od nas samych.

Zbigniew Burzyński

Prezydent Miasta Kutna

Kutno, dnia 26.11.2020 r.