Akcja "WyRÓŻnij się!"

Jesteś miłośnikiem róż i chcesz pokazać całemu miastu swoją pasję, weź udział w IV edycji akcji "WyRÓŻnij się!", w ramach której wykonamy zdjęcie Tobie i Twojej róży. Na uczestników czekają nagrody - sadzonki róż.

Zgłoszenia prosimy kierować do Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej do dnia 31 lipca 2020 roku - tel. 608 425 174 lub pocztaattpzk [dot] eu. Zapraszamy też osobiście do siedziby TPZK we wtorki w godz. 16:00 -19:00

Szczegóły akcji i regulamin niedługo dostępne będą na stronie www.tpzk.eu

Zadanie prowadzone jest przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej w partnerstwie z Kutnowskim Domem Kultury w ramach zadania publicznego pn. „1000 róż dla Kutna” dofinansowanego z Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Akcja „WyRÓŻnij się!” zainicjowana przez Kutnowski Dom Kultury w czerwcu 2017 roku, to przedsięwzięcie o charakterze społecznym, angażujące mieszkańców Kutna w tworzenie różanego miasta. W ramach akcji, wszyscy Ci, którzy posiadają róże w swoich ogrodach i ogródkach mogą się nimi oficjalnie pochwalić – galeria profesjonalnych, wykonanych przez naszego fotografa zdjęć kutnowskich pasjonatów wraz z efektem ich różanej uprawy będzie dostępna na wystawie plenerowej we wrześniu 2020 roku, na facebookowym profilu TPZK oraz na facebooku Kutnowskiego Domu Kultury i na stronie Święta Róży! Dodatkowo zdjęcie Twoje i Twojej róży może stać się częścią publikacji poświęconej różom w naszym mieście oraz materiałom promującym Kutno - miasto róż.