Biuletyn Informacji Publicznej

Wakacje! Do mety!

Data wydarzenia
-
Miejsce
Teren przed Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Kutnie
Wstęp
Wolny
Kontakt z organizatorami
biblioteka [at] bibliokutno.pl
Organizator
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego

Zapraszamy na wakacyjny piknik rodzinny przed budynkiem biblioteki.

W programie imprezy  trzygodzinny blok zabawowy prowadzony przez magika Macieja Dudę (pokaz iluzji z czynnym udziałem publiczności, warsztaty iluzjonistyczne, tworzenie zwierząt z balonów, tańce i konkursy. Ponadto blok edukacyjny w języku angielskim.

Wydarzenie organizowane przy współpracy szkoły językowej Your Success, która prowadzi zajęcia według licencjonowanego programu nauczania - TEDDY EDDIE.
Strefa gier i zabaw a w niej: gry planszowe, tworzenie baniek mydlanych, gra w gumę, chusta animacyjna, głośne czytanie oraz konkursy z nagrodami.

Dodatkową atrakcją będzie miś Teddy Eddie.
 

Wakacje! Do mety! Zapraszamy na wakacyjny piknik rodzinny przed budynkiem biblioteki. W programie imprezy  trzygodzinny blok zabawowy prowadzony przez magika Macieja Dudę (pokaz iluzji z czynnym udziałem publiczności, warsztaty iluzjonistyczne, tworzenie zwierząt z balonów, tańce i konkursy. Ponadto blok edukacyjny w języku angielskim. Wydarzenie organizowane przy współpracy szkoły językowej Your Success, która prowadzi zajęcia według licencjonowanego programu nauczania - TEDDY EDDIE. Strefa gier i zabaw a w niej: gry planszowe, tworzenie baniek mydlanych, gra w gumę, chusta animacyjna, głośne czytanie oraz konkursy z nagrodami. Dodatkową atrakcją będzie miś Teddy Eddie. Wstęp wolny.