Szlachetna Paczka 2021

Za nami kolejny weekend cudów, w który zaangażowali się również Prezydent Kutna Zbigniew Burzyński i pracownicy Urzędu Miasta. Tym razem pomoc została skierowana do Pani Leokadii, 75-letniej samotnej i głuchoniemej kobiety, której po odliczeniu wszystkich kosztów pozostaje zaledwie 128 złotych miesięcznie.

- Już po raz 10. włączamy się w tę akcję tworząc Szlachetną Paczkę. Wszyscy tutaj pomagamy, jak możemy, bo przecież dobro powraca. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie da nadzieję i choć trochę szczęścia na nadchodzące święta – mówi Prezydent Kutna Zbigniew Burzyński.

Głównymi potrzebami Pani Leokadii były: pół tony węgla, buty zimowe i gruby koc. Urzędowa paczka dodatkowo wzbogaciła się o komplet nowej, ciepłej pościeli, ręczniki, żywność z długim terminem ważności, środki chemiczne i coś na osłodę.

Zastępca Prezydenta Jacek Boczkaja niesie paczkę

Zastępca Prezydenta Jacek Boczkaja w towarzystwie Justyny Szymańskiej