Informacja o likwidacji Wydziału Geodezji i Katastru

INFORMACJA

Prezydent Miasta Kutno informuje, że w związku z likwidacją Wydziału Geodezji i Katastru Urzędu Miasta Kutna od dnia 01 stycznia 2022 roku sprawy geodezyjne prowadzić będzie wyłącznie Wydział Geodezji i Kartografii Starostwa Powiatowego w Kutnie, ul. Królowej Jadwigi 7.

Do 23 grudnia 2021 roku nadal w Wydziale Geodezji i Katastru Urzędu Miasta Kutna wydawane będą wypisy, wyrysy z rejestru ewidencji gruntów i budynków miasta Kutno, mapy, zaświadczenia oraz inne dokumenty.

Wnioski o przedłożenie projektu na naradę koordynacyjną przyjmowane będą do dnia 15 grudnia  2021 roku.

Ze względów technicznych w dniach od 27 do 31 grudnia 2021 roku Wydział Geodezji i Katastru Urzędu Miasta Kutna będzie tylko przyjmował wnioski, które zostaną przekazane do Starosty Kutnowskiego.