Wyłożenie publiczne projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Grafika z komputerem wyświetlającym rysunek planu miejscowego

Szanowni Mieszkańcy,

Informujemy o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w Kutnie pomiędzy ul. Krośniewicką i terenami PKP - Osiedle Azory, wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Z projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego można zapoznawać się w dniach od 31 stycznia 2022 r. do 21 lutego 2022 r. w siedzibie Urzędu Miasta Kutno – Wydział Gospodarki Przestrzennej – pokój nr 404 – II piętro, w godzinach od 8:00 do 15:00. Materiały dostępne są także na dole niniejszej aktualności (pliki do pobrania).

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu rozwiązaniami odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Kutno, pokój nr 403, II piętro w dniu 14 lutego 2022 r., o godz. 10:00.

Ważne: Dyskusja odbędzie się z zachowaniem rygorów sanitarnych. W celu zminimalizowania liczby osób przebywających w zamkniętym pomieszczeniu, aby maksymalnie ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa, osoby chcące wziąć udział w dyskusji będą wpuszczane pojedynczo, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (tel. 24 253 12 22, 24 253 12 11, 24 253 11 33).

Uwagi do projektu planu należy składać na piśmie na adres Urząd Miasta Kutno, Plac Piłsudskiego Nr 18, 99-300 Kutno lub w postaci elektronicznej, za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: urzadatum [dot] kutno [dot] pl lub przez platformę ePUAP z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości której uwaga dotyczy,
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8 marca 2022 r.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Prezydent Miasta Kutno. Uwagi niedotyczące problematyki zakresu planu oraz uwagi i wnioski złożone po upływie wyżej podanego terminu pozostaną bez rozpatrzenia. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się w Urzędzie Miasta Kutno.
Dane osobowe zawarte we wniosku będą przetwarzane dla potrzeb procedury sporządzania projektu planu.

Załącznik Rozmiar Pobierz
pdf Rysunek planu - Kutno-Azory