Silny wiatr

Ostrzeżenie meteorologiczne

17.05.2024 11:00 - 17.05.2024 17:00

Uwaga - możliwy silny wiatr !!!

więcej informacji o Ostrzeżenie meteorologiczne nr 40

Radosław Rojewski dyrektorem Kutnowskiego Domu Kultury na kolejne pięć lat

Przekazanie powołania dla Radosława Rojewskiego

Radosław Rojewski nadal będzie zarządzać Kutnowskim Domem Kultury. Dotychczasowy dyrektor instytucji otrzymał ponowne powołanie od prezydenta Kutna. Dyrektor będzie pełnić swoją funkcję od 1 stycznia 2022 roku do końca 2026 roku.

- Pan dyrektor Rojewski jest sprawdzonym fachowcem, który przez ostatnich osiem lat dobrze radził sobie z powierzonymi zadaniami. Kutno jest miastem stawiającym na kulturę, dlatego wierzymy, że dyrektor Rojewski pomoże w dalszym ciągu rozwijać ten obszar życia miejskiego – powiedział podczas uroczystego powołania Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta Kutna.

Radosław Rojewski jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz podyplomowych studiów z zarządzania kulturą i oświatą. Na stanowisku szefa KDK jest od początku 2014 roku. Posiada duże doświadczenie w realizacji projektów artystycznych organizowanych przez Regionalne Towarzystwo Muzyczne, Młodzieżowy Dom Kultury współpracował również z Państwową Szkołą Muzyczną w Kutnie.

- To dla mnie wyróżnienie, a jednocześnie misja. Po tych kilku latach, wiemy, w którym kierunku rozwijać kulturalne życie w mieście. Wciąż jest jeszcze pole do wprowadzenia innowacji i nowych pomysłów, ale to jest właśnie to zadanie, które stawia przede mną prezydent Kutna, a także, które stawiam sobie osobiście przed następnym okresem czasu pracy w Kutnowskim Domu Kultury.

Powołanie dla dyrektora Rojewskiego zostało przekazane w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kutno.

Przekazanie powołania dla Radosława Rojewskiego